CR7(Јуве) или Messi(Барса) дрес и шорцеви

CR7(Јуве) или Messi(Барса) дрес и шорцеви

1,400.00 ден 699.00 ден

ВРЕМЕНСКА АКЦИЈА СО ЕКСТРА ЦЕНА!

Изненадете ги Вашите најмили … преубав подарок за најмалите фудбалерчиња!

– Комплет опрема (дрес и шорцеви) од најдобрите фудбалери на светот Роналдо во Јувентус или Меси во Барселона, за деца.
– За возрасни по оваа цена го добивате само дресот, односно горниот дел од комплетот.

Ги имаме сите броеви, при нарачка во коментар напишете ја возраста доколку е за деца, бројот за возрасни и секако кој дрес сакате да го нарачате … на Роналдо или Меси.

Доколку нарачате од двата комплета или комплет и дрес за возрасни или само два дреса за возрасни, доставате ќе Ви биде бесплатна! Само изберете количина 2 и во коментар напишете која комбинација сакате да ја нарачате! 

Description

ВРЕМЕНСКА АКЦИЈА СО ЕКСТРА ЦЕНА!

Изненадете ги Вашите најмили … преубав подарок за најмалите фудбалерчиња!

– Комплет опрема (дрес и шорцеви) од најдобрите фудбалери на светот Роналдо во Јувентус или Меси во Барселона, за деца.
– За возрасни по оваа цена го добивате само дресот, односно горниот дел од компетот.

Ги имаме сите броеви, при нарачка во коментар напишете ја возраста доколку е за деца, бројот за возрасни и секако кој дрес сакате да го нарачате … на Роналдо или Меси.

Доколку нарачате од двата комплета или комплет и дрес за возрасни или само два дреса за возрасни, доставате ќе Ви биде бесплатна! Само изберете количина 2 и во коментар напишете која комбинација сакате да ја нарачате! 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CR7(Јуве) или Messi(Барса) дрес и шорцеви”

Your email address will not be published.

Go to Top