Модерна војничка јакна без ракави

Модерна војничка јакна без ракави

1,800.00 ден 999.00 ден

Преубава модерна јакна без ракави (елек) со војнички дезен. Погодна е за есен, зима и пролет и може да се комбинира со различни „парчиња“ облека. Бои кои никогаш не излегуваат од мода, убедливо најкупувана во последниве две години низ целиот свет.
Има два модела, шушкавец (потенок материјал) со големини од М до XL и платнено елече со дебела постава со големини од М до 5XL.
При нарачка во следниот чекор во полето за коментар напишете го саканиот број и евентуално модел.

Производот е на временски ограничена промоција по оваа цена, а истата можете да видите до кога трае … на првата страна во најдолниот дел.

Description

Преубава модерна јакна без ракави (елек) со војнички дезен. Погодна е за есен, зима и пролет и може да се комбинира со различни „парчиња“ облека. Бои кои никогаш не излегуваат од мода, убедливо најкупувана во последниве две години низ целиот свет.
Големини од М до ХХL.
При нарачка во следниот чекор во полето за коментар напишете го саканиот број.

Производот е на временски ограничена промоција по оваа цена, а истата можете да видите до кога трае … на првата страна во најдолниот дел.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Модерна војничка јакна без ракави”

Your email address will not be published.

Go to Top