Подароци

 • Sale!
  Припремете свежа овошна или зеленчукова салата за само една минута!Олеснете си ја кујнската работа, заборавете на мирисот на рацете или солзите од сецкање кромид. Сега супер сецко ќе ја заврши оваа работа за Вас за само неколку секунди. Од таму доаѓа и називот "1 second slicer".⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Секундарниот сецко има 11 различни ножиња за сецкање на храната. Можете да бирате по желба дали ке сецкате на коцки, кругчиња, резанки и др.КАРАКТЕРИСТИКИ: ✅ Сад за чување на храната (1500 мл) ✅ Лесен за чистење и расклопување ✅ 11 различни ножиња и форми ✅ Безбедно за деца ✅ Вашите прсти никогаш нема да ги допрат сечилата ✅ Почиста храна, помалку допири со раце
 • Sale!
  3D PEN е 3Д револуционерно пенкало коешто црта во воздух. Работи со ABS пластика (материјал којшто се употребува во многу 3Д печатачи), а може да црта во воздух или на некаква површина. Едноставно е за употреба и не му е потребен компјутер или софтвер за да работи. Едноставно приклучете го во струја и за неколку минути нацртајте сѐ што сакате! Доколку знаете да чкртате, цртате или едноставно да го мрдате прстот низ воздухот, тогаш ќе знаете и да го користите 3DPEN.Изненадете ги Вашите најмили со оваа прекрасна керативна алатка. Одлично за ПОДАРОК! 
 • Sale!

  Опис на производот

  Уживајте во преку 30.000 канали со спорт, филмови, музика, документарни емистии, новости и мн. др. содржини од целиот свет!НЕМА ПОВЕЌЕ МЕСЕЧНИ ПРЕТПЛАТИ!! Еднократно го купувате уредот и се што е потребно е да имате само интернет конекција.КАРАКТЕРИСТИКИ:
  КонекцијаDual Band WIFI 2.4G+5G / HDMI/Ethernet/USB 3.0
  БрендCICCI
  Поддржани сервисиBrowser, Netflix, Google Play Store, Hulu Plus, YouTube
  Тежина0.34 кг
  Меморија8+128 GB
  Димензии4.13 x 4.13 x 0.75 инчи
  КонтролаДалечински управувач
  Резолуција4K UCD – 3840×2160
  СЕТОТ СОДРЖИ:1 андроид ТВ уред 1 далечински управувач 1 HDMI кабелче 1 напонски кабел 1 упатство за користење
 • Sale!
  Bluetooth џојстик сега и за Вашиот мобилен телефон. Играјте ја секоја игра на мобилен сега преку овој модерен џојстик. Наместо неконтролирано да типкате, влечете и стискате на дисплејот, сега супер контрола ќе имате преку оваа Bluetooth модерна палка, гемпад или џојстик. Џојстикот се полни со кабелче. СЕТОТ ВКЛУЧУВА:
  • 1 џојстик
  • 1 кабелче
  • 1 држач за мобилен
  • упатство
  ПРЕУБАВ ПОДАРОК за сите гејмери! 
 • Sale!

  Bluetooth слушалки (AirBuds) H1/H2

  2,800.00 ден 899.00 ден
  Комплет Bluetooth слушалки H1 и H2 се НОВИ МОДЕЛИ кои покрај квалитетниот звук, батерија и одличниот дизајн, нудат и БЕЖИЧНО ПОЛНЕЊЕ на кутијата, каква што имаат само луксузните уреди. Извонредна слушалка со квалитетен звук со ултра-ниска потрошувачка на енергија Bluetooth V5.0, создава најдобар стерео звук од 360 степени и одличен бас звук. Батеријата со мини-моќ може да ги полни слушалките до 3 пати. Со овој модел покрај тоа што можете да слушате музика на двете слушалки, исто така повикот може да биде воспоставен исто преку двете слушалки за разлика од претходните модели, каде што повик можеше да се оствари само преку една слушалка.КАРАКТЕРИСТИКИ:● Компактен и лесен дизајн кој ги намалува притисоците на вашите уши ● Интелигентната кутија за полнење овозможува брзо полнење и издржливост ● Поддршка за бежично полнење на кутијата (НЕ ВИ ТРЕБААТ КАБЛИ) ● Овозможување на две лица да ја слушаат истата песна без пречка на слушалката ● Ергономски дизајн, мали детали кои ја штитат слушалката од паѓање кога вежбате напорноСодржина на пакувањето: 2 x Bluetooth слушалки, 1х кутија со батерија за слушалките, 1 x USB кабел, 1 x англиски прирачник,Погледнете ги новите JBL Bluetooth слушалки со микрофон,  i7 Bluetooth слушалките, i9 Bluetooth слушалките, i11 Bluetooth слушалките или i12 tws слушалките.Погледнете го бежичниот полнач со кој можете да ја полните кутијата за слушалките, БЕЗ КАБЛИ!Погледнете го бежичниот полнач DURACELL со кои истовремено можете да полните смартфон и слушалки, БЕЗ КАБЛИ!
 • Вистински избор за подарок и за двата пола. Преубави Bluetooth слушалици кои се поврзуваат за секој уред што има Bluetooth. Исто и новиот модел на мини звучник со максимално одличен квалитет на звук, а намалени димензии. За овој подарок ДОСТАВАТА Е БЕСПЛАТНА!
 • Sale!
  Преубава забавна играчка за Вашите дечиња. Направете го капењето да биде интересно и забавно. Малите дечиња со задоволство ќе сакаат да поминуваат повеќе време со ова жабче.
  Изработена е од високо квалитетен пластичен материјал, силен, нетоксичен и издржлив, безбеден за употреба.👶👧👦 Лесно се прицврстува на секоја мазна површина (плочки, стакло итн.)😍
  Спецификација:
  ✔️Материјал: пластика
  ✔️Големина: 25,5 x 20 x 8,3 см / 10,04 x 7,87 x 3,2 инчи
  ✔️Напојување: 2 x АА батерии (не е вклучено)
  Упатство за употреба:
  1. Поставете ја Bubble Frog играчката во фиксната позиција.
  2. Истурете 30 ml гел за туширање во садот, истурете вода и промешајте додека гелот за туширање не се раствори.
  3. Притиснете го прекинувачот за репродукција.
  ** Во случај меурчињата да стапат во контакт со очите, исплакнете со вода **
 • Sale!

  Chromecast Wi-Fi стрим за ТВ

  3,500.00 ден 999.00 ден
  Со Chromecast можете да ги гледате сите содржини на Вашиот телевизор во 4К резолуција. Едноставно е за поврзување и користење. Сите песни, спотови, филмови и се што Ви е достапно на смартфонот, сега ќе биде и на Вашиот ТВ уред.КАРАКТЕРИСТИКИ:Влез: 110-240V AC 50 / 60Hz Моќност: 5 Волт DC, 1 засилувач Димензии: Уред: 2.29 x 2.29 x 0,53 во (58,20 x 58,20 x 13,70 mm) - без вклучување кабел и додатоци Надворешни димензии САД / ЕУ / ЈП: 121,5мм x 126,5ммх 66,5мм Велика Британија / ИЕ / AU / NZ Надворешни димензии: 121,5мм x 126,5мм х 80,2мм Кабел за напојување: 2m (78,8 инчи)Верзија: најнова и најдобра копија на оргиналот (М-каст) Резолуција: Ги поддржува сите резолуции до 4K Ultra HD и висок динамичен опсег (HDR) за супериорен квалитет на слика Забелешка: За да уживате во 4K Ultra HD и HDR слика, потребна ви е телевизија 4K, содржина 4K и брза Интернет врска. Ако 4K не е достапно, вашата содржина сепак ќе биде оптимизирана за максимална резолуција на вашиот телевизор Безжични стандарди: 802.11ac Wi-Fi (2.4GHz / 5GHz) 1x2 MISO Wi-Fi за стриминг со високи перформанси Енергија: Потребно напојување и вклучено во кутијата Chromecast Ultra Пристаништа и конектори: HDMI се приклучува директно на телевизорот Микро-USB за напојување и податоци Етернет порта на адаптерот за напојување за тешко достапни места за Wi-Fi во вашиот дом
 • Sale!
  "EMS Hips" електро стимулаторот е совршена справа за зацврстување и обликување на задникот. Овие глутеусни мускули имаат специфичен облик, а стимулансите на EMS Hips стимулаторот ги опфаќаат целосно, а резултатите се фантастични и видливи уште по првата недела на користење.Сетот содржи лента, апаратче и упатство за користење. Истата лента може да се користи и за квадрицепсот и задната ложа од нозете.Препорачано дневно користење 2 пати по 20 мин.Погледнете го и стимулаторот за стомак EMS 6 pack, и фитнес комплетот за стомак, раце и нозе. Можете да погледнете и други производи кои би го забрзале процесот на зацврстување на Вашите мускули, губење на вишокот килограми, обликување на телото и др. Разгледајте во делот на Здравје и Спортска опрема.
 • Sale!
  Hot Shapers маицата за мажи е изработенa од NEOTEX која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски… или едноставно додека одмарате или гледате телевизија. Со Hot Shapers, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!
  • Ги затега мускулите на градите, грбот, рамената и стомакот
  • Добивате поубав облик на телото
  • Помага при горење маснотии
  • Помога при губење килограми
  • Чувствувајте се посамоуверено
  • Максимално удобни
  • За секојдневно носење или за вежбање
  • Достапни големини:  L, XL, XXL, 3XLНајголемиот број 3XL е за тежина до 115кг со висина над 185цм.
  Грижете се за Вашето дело и изгледајте самоуверено, заводливо и крајно атрактивно. Погледнете и други производи за слабеење, затегнување и зацврстување на Вашите мускули. Сет за слабеење, мидер/појас со крема (акселератор) за забрзано топење маснотии, Електро стимулатор за стомачните мускули, Комплет фитнес електро стимулатор за стомакот, рацете и нозете, Комплет фитнес електро стимулатор за целото тело (стомак, раце, нозе, задник и грб) Погледнете и Hot Shapers женски производи: Hot Shapers појас, маичка, хеланки и специјалниот КОМБО комплет. При нарачка, во следниот чекор во полето за коментар напишете ја големината што сакате да ја нарачате (M, L, XL или XXL).
 • Sale!
  Одличен подарок за совршен изглед на секоја дама. Пакет од три HUDA BEAUTY сетови и тоа: 12 најдобри нијанси на сенки, 3 во 1 сет со маскара, туш и моливче за веѓи и долготраен водоотпорен кармин.
 • Sale!
  Комплет Bluetooth слушалки i11 tws (нов модел) бели, безжични за поврзување на мобилни уреди. Извонредна слушалка со квалитетен звук со ултра-ниска потрошувачка на енергија Bluetooth V4.2, создава најдобар стерео звук од 360 степени и одличен бас звук. Заедно со 1000mAh држач за полнење. Батеријата со мини-моќ може да ги полни слушалките до 5 пати. Со овој модел покрај тоа што можете да слушате музика на двете слушалки, исто така повикот може да биде воспоставен исто преку двете слушалки за разлика од претходните модели, каде што повик можеше да се оствари само преку една слушалка.Главни карактеристики: ● Донесете вистинска безжична технологија и уживајте во безжичните спортови ● Компактен и лесен дизајн кој ги намалува притисоците на вашите уши ● Интелигентната кутија за полнење овозможува брзо полнење и издржливост ● Овозможување на две лица да ја слушаат истата песна без пречка на слушалката ● Ергономски дизајн, мали детали кои ја штитат слушалката од паѓање кога вежбате напорно ● Двоен клик за повторно бирање на појдовниот повик, со еден клик за да ја пуштите музиката за паузаСодржина на пакувањето: 2 x Bluetooth слушалки, 1х кутија со батерија за слушалките, 1 x USB кабел, 1 x англиски прирачник,Погледнете ги новите JBL Bluetooth слушалки со микрофон,  i7 Bluetooth слушалките, i9 Bluetooth слушалките, i12 tws слушалките, НОВИТЕ H1 и H2 со бежично полнење.
Go to Top