Авто аксесоари

 • Sale!
  Bluetooth / Aux уредот овозможува Вашиот автомобил да биде достапен за секој Bluetooth уред. Доволно е само да имате влез за AUX кабел. На тој начин уредот се поврзува со Вашето радио и овозможува да слушате музика директно преку Вашиот смартфон, да воспоставите повик преку озвучувањето во Вашиот автомобил и др. Овој уред се полни како секој смартфон, а батеријата трае околу 120 мин. Може и да гополните директно со полнач преку влезот за запалка кој што го има скоро секој автомобил. Со само еден мал уред, Вашиот автомобил ќе има Bluetooth можности. Големината на уредот е 4-5цм како USB стикче. Во сетот е вклучен и пин AUX/AUX така што одма се конектира со Вашето радио/плеер.Погледнете го и FM МP3 модулаторот за автомобил.
 • Sale!
  Слушајте ги Вашите омилени песни во Вашиот автомобил. Со помош на ФМ модулаторот, на било која ФМ фрекфенција, уредот се врзува за Вашето радио и функционира како MP3 плеер. Можете да се поврзете со Вашиот смарт фон, USB стик или SD card.Некои модели имаат и Aux кабел. Овој уред е без Bluetooth можност за поврзување. 
 • Sale!
  Слушајте ги Вашите омилени песни во Вашиот автомобил. Со помош на ФМ модулаторот, на било која ФМ фрекфенција, уредот се врзува за Вашето радио и функционира како MP3 плеер. Има даличински управувач. Можете да се поврзете со Вашиот смартфон и доколку имате кабелче за истиот, може да функционира како полнач.Карактеристики: * Мp3 + WMA * USB * SD картичка * Bluetooth * Полнач за смартфон 
 • Sale!
  Слушајте ги Вашите омилени песни во Вашиот автомобил. МП3 и FM радио плеер со далечински управувач.Карактеристики: * Мp3 * USB * SD/MMC картичка * Дигитален дисплеј * Далечински управувачДоколку нарачате веднаш, ќе добиете на подарок средство и сунѓерче за одржување хигиена и заштита на внатрешноста на Вашиот автомобил. Погледнете го Element радио и mp3 плеер-от со Bluetooth
 • Sale!
  Слушајте ги Вашите омилени песни во Вашиот автомобил. Element МП3 и FM радио плеер со  далечински управувач. Овој уред има можност за поврзување на Вашиот смартфон преку Bluetooth.Карактеристики: * Мp3 * USB * SD/MMC картичка * Aux * Output * Bluetooth * Дигитален дисплеј * Далечински управувачДоколку нарачате веднаш, ќе добиете на подарок средство и сунѓерче за одржување хигиена и заштита на внатрешноста на Вашиот автомобил. Погледнете го FM радио и mp3 плеер-от без Bluetooth
 • Sale!
  Radio / MP5 плеер со дисплеј погоден за секој автомобил. Има Bluetooth и можност да се поврзе предна/задна камера на дисплејот.КАРАКТЕРИСТИКИ:
  • USB
  • Bluetooth
  • TF/MS картичка
  • Даличински управувач
  • Радио
  • Часовник
  • MP5
  • Поддршка за поврзување на предна/задна камера
  • Стерео
  • Music TAG
  • Ги поддржува сите познати аудио и видео формати
  • 4.1" TFT дисплеј
  Доколку сакате можете да нарачате и задна камера за Вашиот автомобил, компактибилна и лесна за инсталација на овој уред. Кликнете тука за задна камера.На овој производ ДОСТАВАТА Е БЕСПЛАТНА!
 • Sale!
  Воздушно перниче за седење - „Egg Sitter“ е нов и модерен изум на светските познатите доктори - ортопеди.Направено е од исклучително квалитетен материјал кој тешко се оштетува, не поти, едноставно само прави да се чувствувате максимално удобно, народно кажано како да „седите на јајца“. Оттаму го добива и името „Egg Sitter“. Коморите полни со воздух овозможуваат удобност која не може да се спореди со ниту една друга подлога за седење. Технологијата со која е направен е позната како "Honeycomb design". Воздушните ќелии се налик на саќе мед и овозможуваат воздухот еднакво да се пренесува на сите делови од подлогата. Помага за болки во кичмата, куковите, реуматични болки ... особено погодна за шофери или луѓе кои поголемиот ден го минуваат во возила, канцелариски столици и др.
 • Sale!
  Практичен уред кој значително го олеснува паркирањето и движењето во обратен правец „рикверц“. Со помош на оваа камера го гледате теренот, растојанието и објектите на задниот дел од автомобилот. Буквално гледате како да сте надвор од автомобилот. Можете да забележите дупки, кал, вода, нерамнини и др. остри објекти што би можеле да ги оштетат Вашите гуми.КАРАКТЕРИСТИКИ:- Камера во боја - Агол од 170 степени - Водоотпорна леќа - Резолуција 480 x 272 пиксели - Пинови за приклучување во дисплејДоколку немате дисплеј, Ви нудиме одлична цена за ФМ Радио и mp5 плеер со дисплеј и Bluetooth. На овој дисплеј во боја можете да ја поврзете камерата и да добиете одлична слика.
 • Sale!
  Камера воедно и видео рекордер за Вашиот автомобил, може секогаш да биде корисна и практична за одредени ситуации. Моменти со кои секојдневно се среќавате во сообраќајот, во непријатни ситуации за сообраќајни незгоди може да послужат како соодветен доказ за нешто што се случило, за евентуални  кражби, оштетувања на Вашето возило, временски феномени и др. Снима аудио и видео записи на мемориска картичка кои потоа брзо и едноставно можете да ги префрлите на Вашиот компјутер.Карактеристики:
  • 2.4 “HD TFT LCD дисплеј
  • Лесен, елегантен дизајн
  • Автоматски започнува со снимање
  • Снимање со голема брзина
  • Брзо снимање на видео, Брз преглед
  • Поддржува приказ во реално време со датум во видеото
  • Циклично снимање и повторно складирање по секција
  • Резолуција на видео: 1080P, 720P
  • Видео формат: MJPEG (AVI)
  • Вградена батерија на полнење
  • Интерфејс за полнач за автомобил: USB2.0
  • Брзина на фреквенцијата на светлината: 50HZ / 60HZ
  • Режим за детекција на движење – Апаратот ќе се вклучи кога ќе открие движење пред камерата
  • Заклучување на датотеки
  • Енергетски интерфејс: 5VDC / 1A
  • Поддржува ноќен режим во услови на недоволна осветленост
  • 2 светлосни LED диоди
  • Ултра широкоаголен објектив (5MP CMOS)
  • Широк агол: 120 степени
  • Резолуција на камерата 5M (2592 x 1944)
  • Поддржува Loop / циклично снимање
  • Режим на автоматско исклучување
  • Поддржува Micro SDHC / TF мемориски картички до 32GB
  Погледнете ја паркинг камерата за во автомобил, Full HD водоотпорна спортска / фамилијарна камера, IP камерата за надгледување од било каде, MP5 Bluetooth плеер за во автомобил со видео дисплеј.
 • Sale!
  Моќна ултра-вакум правосмукалка која ќе го исчисти Вашиот автомобил особено во летниот период од земја, песок, тревки и др.
 • Sale!
  Гребнатини на Вашиот автомобил или мотор ? Со Scratch Remvoer тоа повеќе не претставува проблем.✅ SCRATCH REMOVER е револуционерен лек за коли и мотори што ќе ви заштеди пари и нерви. ✅ Најбрзиот и најлесниот начин за отстранување на гребнатини и ознаки на вашиот автомобил или мотор ✅ Тајната е комерцијална формула која ја пополнува секоја гребнатинка со милион микро честички Чекор 1: Нанесете од лакот (бр.1) на оштетената област и 1-2 мин. енергично полирајте со чиста памучна крпа. Отстранете го остатокот со влажна крпа. SCRATCH REMOVER не го полира или гребе вашиот автомобил. Најголем резултат имаат нови, плитки и некородирани гребнатини. Овој производ не се рефундира или заменува. Погледнете политика, правила и услови.
 • Sale!
  Очила за безбедно дневно и ноќно возење. HD Vision очилата имаат поларизирани леќи со UV филтер 100. Овозможуваат целосна прегледност во сообраќајот при нормални и отежнати услови. Сетот вклучува два пара наочари, едни за дневна светлина и едни за ноќна светлина или неосветлени патишта.Погодни се за: - темни патишта - прејако осветлени дневни, ноќни и сјајни повржини - одблесоци од фарови (автомобилски светла) - врнежливи услови (дожд и снег) - маглаНивната тајна е посебното поликарбонат стакло,кое го зголемува контрастот и го намалува отсјајот од фаровите на надоагачките автомобили.HD Vision очилата имаат одличен дизајн кој лесно се прилагодува на секоја форма на лице. Изгледаат модерно и можете да ги носите и надвор од автомобилот.
 • Sale!
  Одличен уред за лесно, безбедно и правило паркирање на Вашиот автомобил. Четири сензора и дисплеј во боја лесно се инсталираат на било кој автомобил и овозможуваат одлична прегледност на задниот дел од автомобилот. Има сива(сребрена) и бела боја. Ќе добиеме наскоро и црна.КАРАКТЕРИСТИКИ: Можност за поврзување дисплеј за лева, централна и десна страна. Аларм со три нивоа на звукРаботен напон: DC 9V ~ 15V. Номинален напон: 12V Потрошувачка на енергија: макс. 1.5W Одговара на далечина: 0.4m 2,0 m- Аларм растојание: 0m-2.0 m Сензор дијаметар: 22mm Агол сензор: 60 степени. Работна температура: -30C до + 80C Тип на аларм: Звучен сигнал Аларм волумен: 65dBСОДРЖИ: 4 парчиња сензори Модул Кабли Упатство за користењеПри пополнување на податоците напишете во коментар каква боја сензори сакате да нарачате.
 • Sale!
  Пренослив мини блендер со USB полнење Пренослив мини блендер со USB полнење
  Пренослив мини Блендер со USB полнење За само неколку секунди направете го најздравиот и највкусен оброк без оглед на Вашата локација. Овој блендер лесно се полни од power bank, лаптоп, компјутер, мобилен телефон, полнач за мобилен телефон или други усб уреди.
 • Sale!
  Нов и одличен уред за Вашиот автомобил, дом или канцеларија. Одговара на сите положби за седење и лежење ... (фотељи, седишта во автомобил, столици, лежалки и др.) Претворете ја секоја фотелја во масажер! Совршено искуство од масажа!
  • Подлогата е опремена со адаптер за домашна или канцелариска употреба и кабел-приклучок за запалка за во автомобил
  • Масажни области: врат, рамeници, горниот дел од грбот, долниот дел на грбот, половината, колковите, бутовите
  • Масажни техники: 5 различни програми со 5 различни вибрациски мотори вградени во поставата – целосна или делумна масажа, со можност за прилагодување на времетраењето: 15/30/60мин. – фреквенции на вибрација на движење прилагодена со движењето на телото – програми за различни зони на телото, менување на масажниот ритам и интензитет
  • Инфра-црвените топлински вибрации кои ги олеснуваат болките можат да бидат вклучени или исклучени
  • Материјал: полиестер, издржливи ткаенини, метаболички сунѓер
  • Контрола со далечински управувач
  • Лесна и пренослива, за во автомобил, работа, на одмор или дома
  • Придобивки од масажната подлога: – Релаксира и го намалува стресот – Ја олеснува мускулната тензија – Ја подобрува циркулацијата на крвта – Помага при намалување на целулитот – Ослободува од вкочанетост
  На овој производ ДОСТАВАТА Е БЕСПЛАТНА!
 • Sale!
  Најнов производ кој ќе Ви користи во текот на летните топли денови. Соларното кулерче Ве разладува во текот на целото возење без разлика на временската должина на патот. Работи на сончева светлина, што значи немате никаква потрошувачка на гориво или електрична енергија.КАРАКТЕРИСТИКИ: ✔ Не користи електрична енергија или гориво од автомобилот - заштедува на гориво и акумулатор ✔ Создава свежа и пријатна атмосфера во Вашиот автомобил ✔ Погоден е за сите автомобилски стакла ✔ Лесен за монтажа за само неколку минутки ќе биде во функција ✔ Работи на соларна енергија, не се потребни батерии ✔ Лесно пренослив за промена на автомобилСПЕЦИФИКАЦИИ: Боја: Црна Големина: 15 / 11 / 6см Тежина: 290 грама Големина на пакување: 15.5 / 12 / 9смВО СЕТОТ Е ВКЛУЧЕНО: - Монтажна лента - Auto Fan – разладен уред - Упатство
 • Sale!
  Cockpit - средство за хигиена на Вашиот автобомил. Имајте секогаш одржан, примерен и чист автомобил.Содржи: - Течност / спреј - СунѓерчеДејство:  Ја освежува и одржува кожата во автомобилот чиста и сјајна, може да се аплицира на винил, пластика, кожа и каучук враќајќи им ја бојата и свежината. Штити ос штетните УВ зраци и со специјалната формула збогатена со силикон го спречува стареењето и пукањето на елементите во Вашиот автомобил. Не остава масни наслаги и после нанесувањето долго останува активен и делува.Упатство за употреба: 1. Пред употреба добро протресете го шишенцето 2. Нанесете директно на површината и пребришете со сунѓерчето 3. Почекајте добро да се впие 4. Избегнувајте прекумерно нанесување од течностаВНИМАНИЕ: Не ја користете течноста за чистење стакло, подови и платнени површини. Не нанесувајте на волан ниту на папучите за управување на возилото и бравите. Држете го подалеку од очи, деца и храна.
Go to Top